Dumanbet İletişim

dumanbet iletişimDumanbet sitesi ile sitenin müşteri hizmetleri ile görüşme sağlamak istiyor iseniz, ana sayfa üzerinde bulunan bize ulaşın bölümünde yer alan seçenekleri kullanabilir ya da canlı destek hattı üzerinden irtibata geçme seçeneğini tercih edebilirsiniz. Dumanbet iletişim anlayışının içerisinde, canlı destek uygulaması, SMS uygulaması, mail adresleri uygulaması, irtibat telefon numarası uygulaması ve sosyal medya hesapları ile yapılan duyurular bulunmaktadır. Tüm seçenekler üzerinden güncellemeler, duyurular, anında üyelere aktarılmakta, belge talepleri ve yardım talepleri karşılanmakta, şikayet konuları alınmakta ve çözüme kavuşturulmaktadır.

DUMANBET’E ÜYE OL!

Dumanbet iletişim Telefon Numarası

İrtibata geçebileceğiniz bir telefon numarasının bize ulaşın bölümünde açıklandığı görülmektedir. Bu numara ile istemeniz durumunda, site müşteri hizmetlerine hızlı bir şekilde erişim sağlama şansınız bulunmaktadır. Ayrıca bu uygulamayı yani telefon ile irtibat seçeneğini gündeme getirebileceğiniz diğer bir yöntem, elektronik posta servisi olacaktır. Elektronik posta aracılığı ile müşteri hizmetlerine bir mail gönderebilir, kendi telefon numaranızı ve aramak istediğiniz saat dilimlerini yazabilir ve telefon ile sizlere geri dönüş sağlanmasını tercih edebilirsiniz.

Dumanbet Canlı Destek Hattı

Türkçe dil seçeneğinde hizmet alabileceğiniz canlı destek hattı, sohbet özellikli görüşme bölümünde bulunmaktadır. Üyeler için hazırlanmış bir bölümü işaret etmektedir. Departman seçimi yapmalısınız. Adınızı ve soyadınızı yazmalısınız. Kullanıcı adınızı ve elektronik posta adresinizi yazmalısınız. İlgili bölümleri doldurduktan sonra, en altta bulunan sarı renkli görüşmeye başla butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Dumanbet Elektronik Posta Adresleri

Elektronik posta adresleri yani mail adresleri konusunda, 3 farklı seçenek üzerinden hizmet verildiği görülmektedir.

[email protected]

[email protected] ve

[email protected]  kullanabileceğiniz 3  farklı elektronik posta adresini meydana getirmektedir.

Dumanbet SMS Uygulaması

Dumanbet iletişim konusunda site yönetimi tarafından tercih edilen seçeneklerden bir tanesi, kısa mesaj uygulamasıdır. İrtibat cep telefonu numarasını üyelik esnasında site yönetimine belirtirseniz, otomatik olarak kısa mesaj uygulamasına dahil olursunuz. Bu uygulama sayesinde, duyurular, yeni giriş adresleri, güne özel promosyon seçenekleri ve gün içerisinde verilen en özel bahis oranları sizlere anında ve hızlı bir şekilde iletilmektedir. İstemeniz durumunda SMS iptal işlemini müşteri hizmetleri ile görüştükten sonra gündeme getirebilirsiniz. Ancak tavsiye edilen uygulama, güncel duyuruları ve güncel giriş adresi uygulamalarını alabilmeniz için, SMS uygulamasına dahil olmanızdır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*